KONST / Litografier / Färglitografi 15042044
nr 1504 2044
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Signerad, daterad 20/350. Färglitografi, bildmått: 40x35 cm, yttermått inklusive ram: 65x58 cm
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:42:15
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
21 nov
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin